Хуманитарни базар за помоћ Оливера и Лани

ПОЗИВ НА УЧЕШЋЕ НА ХУМАНИТАРНОМ БАЗАРУ ЗА ОЛИВЕРА И ЛАНУ

Поштовани,

Предшколска установе за децу „Бамби“ у оквиру дечије недеље, која је посвећена даривању и хуманости, организује Хуманитарни базар за Оливера и Лану који ће се одржати на Манифестационом тргу 09.10.2020. од 16ч. до 18ч.

Позивамо Вас да и Ви будете део ове хуманитарне организације, и својим производима допринесете и пружите подршку како би се сакупила средства за лечење двоје малишана Оливера и Лане. Очекујемо да се сви грађани и организације укључе у овај хумани чин и сви помогнемо заједно да деца оздраве. Ми „велики“ треба да будемо добар пример „малима“ како се постаје добар и хуман човек.

Уколико сте у могућности да донирате своје производе или понудите своје услуге које би могли продати на базару можете нас контактирати сваки радни дан од 08ч. до 14ч. на телефон 024/711-148.

„ Ко нам је у животу бескрајно важан?

Дете, његово здравље,

осмех и загрљај снажан.

Да нам деца увек буду ведрог лица,

дођите на базар,